Jóguj online kdykoliv se ti zachce...

GALERIE ONLINE LEKCÍ JÓGY

Vyberte si v jógové obrazárně právě tu lekci, kterou dnes potřebujete a chcete na jógové podložce prožít... 

Nalaďte se na jógu, najděte si klidné místo, zapalte vonnou svíčku a pak už jen stačí kliknout na obrázek u vámi vybrané lekce...

Adventní flow jóga pro probuzení vnitřní spirituality a oslavu předvánočního času... 

Lekce ve skupině JÓGA ŽIVÁ ONLINE zaměřená na příjemné a komplexní protažení a posílení celého těla. A třeba se vám na podložce v závěru vše obrátí vzhůru nohama a paradoxně se tak ten současný svět vlastně vrátí do pořádku  

Snad proto, že už je to dlouho, co jsme omezeni na přirozeném i vědomém pohybu a některá těla už na to začala podivně reagovat :-) Snad proto, že se venku ochladilo... Snad proto, že potřebujete trošku rozdmýchat novou vůli k životu... :-) Snad proto, že máte potřebu něco odevzdat, abyste jiné získali... :-) Snad proto všechno do naší jógové galerie vplouvá další online jógová lekce věnovaná PROBUZENÍ VNITŘNÍHO OHNĚ , který je elementem středu těla a spaluje to, čeho je navíc, a tím očišťuje od toxického, již nepotřebného. Po těle se vám rozlije příjemné vnitřní teplo - rozdmýcháte oheň, co nepálí, ale příjemně vnitřně prohřívá, hladí a podporuje svými plameny všechny systémy, které je potřeba povzbudit k životu...

Jóga srdce, která se pravidelně vrací, aby otevřela naši laskavost a láskyplnost a připomněla nám jógové poslání všech jogínů. Tentokrát je doplněna prodlouženou relaxací s vedenou meditací (15 minut), tak věřím, že si někteří z vás, kteří jste příznivci těchto delších relaxací s vedenými meditacemi, přijdou na své Vy ostatní, kteří v závěrečné šavasaně ještě sami se sebou moc dlouho nevydržíte, si v závěru aspoň pár minut poležte v uvolnění...    

Speciální online lekci, kde do jógy vplyne taky kapka taneční esence. Při této lekci nebudete muset běhat po prostoru pokoje, ale budete se stále hezky držet na vaší jógové podložce a přesto budete mít pocit, že jste svou energií celý prostor kolem vás dokonale prostoupili...Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.  

V této lekci se bude tělo chvilku prohřívat slunečními paprsky a poté se to vždycky zase jemně zatáhne a ochladí, aby výsledkem byla dokonalá harmonie.... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.

Jógová lekce, v níž projevíte sílu odolávat virům a udržet si pevné zdraví, odevzdáte strachy a všechno pro vás již nepotřebné, naladíte se na pocit rovnováhy a znovu se naladíte na hluboký vnitřní klid... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky. 

Když máte pocit, že nějak nemáte klid a radost ze života, dopřejte si tuto lekci a vše bude zase tak, jak to má být:-) Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky. 

Darujte si ten nejvzácnější dar - čas pro sebe... a prožijte ho s jógou a v proudu tekoucího času, který se nezastaví - ale vy objevíte kouzlo toho zastavit se v čase... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.

Večerní lekce jógy s měsíční tematikou - kratší sekvence jógy vhodná kdykoliv pro večerní zklidnění, lepší spánek a také pro období právě kolem úplňku... Klidné á očistné jógové plynutí s kratší vedenou úplňkovou meditací v závěru... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.

Vnitřní svobodu vám nemůže nikdo vzít - tu můžete jen odevzdat... Svobodný dech je zdrojem vnitřní síly... tak dýchejte zhluboka. Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.

V této jógové lekci se příJEMNĚ zahřejete, rozzáříte vaše vnitřní slunce a najdete nové zdroje síly a životní energie... Tam, kde byla tma, bude najednou světlo a radost ze života :-) Tato lekce vás posílí a doslova postaví znovu na nohy... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.

Nová online lekce jógy, při jejíž praxi doslova rozkvetete do pozitivního emočního naladění... Lekce vhodná pro mírně pokročilé a pro nadšené začátečníky.