Ceník lekcí od 1.9.2023 

nedělní otevřená lekce jógy  (70 minut) Olomouc ..................................................................... 190 Kč 

****

Individuální lekce 1 - 2 osoby (60minut) ......................................................................................................... 800,- Kč

Individuální lekce 3 osoby (60minut) ............................................................................................................... 900,- Kč

Pravidelná skupinová lekce firemní či jiná na zakázku (60minut) ..................................................min. 1500,- Kč (upřesnění dle dohody se zohledněním frekvence cvičení, počtu účastníků atd.) 

Jednorázová skupinová lekce firemní či jiná na zakázku (60minut) ...............................................min. 2000,- Kč (upřesnění dle dohody se zohledněním frekvence cvičení, počtu účastníků atd.) 

ÚČAST NA JÓGOVÉ LEKCI - POKYNY:

1. Na jógovou lekci choďte, prosím, VČAS - nejdříve však 15 minut před jejím začátkem. Pokud se výjimečně stane, že se zpozdíte o pár minut a lekce již běží, vstupte tiše, usaďte se bez zbytečného vyrušování ostatních. 

2. Na jógovou lekci je lépe chodit alespoň 2 hodiny po jídle.

3. Pro cvičení si oblékejte volné a pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu.

4. Pokud máte nějaký zdravotní problém, omezení, nebo jste po operaci, či těhotná, informujte o tom ještě před zahájením lekce lektora, každopádně zkonzultujte účast na jógové lekci s příslušným odborníkem. 

5. V prostorách jógového studia je nutné vypnout mobil, aby nebyli rušeni účastníci jiné jógové lekce. 

6. Absolvujte CELOU lekci tj. včetně úvodní přípravy těla a zahřátí a včetně závěrečné relaxace, která není jen zbytečnou částí na závěr, ale naopak je tou nejdůležitější částí. V ní dochází k vyvrcholení celé vaší jógové aktivity resp. jógových účinků, které se po nejlépe rozvinou právě v uvolněném těle. 

7. Na lekci choďte s čistým tělem, bez šperků, které by vám mohly vadit v průběhu praxe. 

8. Po lekci vždy řádně ukliďte na své místo vámi použité jógové pomůcky a deky. 

9. Každý účastník je plně zodpovědný za vlastní rozhodnutí zúčastnit se jógové lekce se zohledněním svého aktuálního zdravotního stavu a rovněž za důsledky z toho pro něho vyplývající. V případně pochybností konzultujte vhodnost jógového cvičení se svým lékařem. Za případné škody způsobené nesprávným používáním uvedených cvičebních instrukcí lektor nezodpovídá. Jógové lekce nejsou určeny pro těhotné ženy. 

Každý účastník odpovídá za dodržování pravidel bezinfekčnosti a je zodpovědný za dodržování platných nařízení vlády.

Děkuji vám za respektování uvedených pravidel a pokynů. 

Všechno nakonec dobře dopadne - a když ne, tak to ještě není konec...  indické přísloví