Nahlédněte do studia...

Pronájem studia

Prostory jógového studia si lze pronajmout na vaše jednorázové či pravidelné lekce jógy, pilates, taj-chi, meditací, nejrůznějších tematických workshopů, kreativních kurzů a jiných akcí a kurzů v oblasti osobního rozvoje.

K dispozici pro tento účel jsou ve studiu*:

  • velký sál (cca 55 metrů čtverečních - kapacita pro až 16 cvičících osob na podložkách 
  • společenská místnost (cca 40 metrů čtverečních) , v níž se nachází kuchyňka, čajové posezení na polštářích na zemi, stůl s židlemi pro až 10 osob, zázemí k převlečení (šatna)
  • chodba, sociální zázemí. 

STUDIO JE BEZBARIÉROVÉ (přístup z ulice je bez schodů a uvnitř je výtah). 

PODROBNĚJŠÍ FOTOGRAFIE STUDIA - VIZ NÍŽE

Studio je kompletně vybaveno pomůckami pro cvičení (15 jógových podložek, nespočet korkových bloků, pásy, 14 meditačních sedáků, 15 pohankových bolstrů, podložky k podkládání kolen a zápěstí, deky). Je zde rovněž k využití kvalitní blootooth reproduktor a ultrazvukový aromadifusér pro navození příjemné doprovodné aromaterapie.  

Studio má velmi harmonickou a příjemnou atmosféru, je útulné, čisté a provoněné... vytvořené s láskou jako místo pro setkávání, sdílení, vzdělávání, inspiraci... V průběhu pronájmu nebude v centru nikdo jiný, budete mít maximální míru soukromí pro klidný a nerušený průběh vaší aktivity či akce. 

CENÍK PRONÁJMU STUDIA PRO PRAVIDELNÉ AKTIVITY:

60 minut ................ 400 Kč

75 minut ................ 450 Kč

90 minut ............... 500 Kč

CENÍK PRONÁJMŮ STUDIA PRO JEDNORÁZOVÉ AKCE*: 

celý 1 den (sobota nebo neděle)  ................  1.800,- Kč

(celý víkend) ....................................................... 2.700,- Kč

* Na ostatních zde neuve.dených variantách pronájmu se lze domluvit s majitelkou studia na tel. 604914492. Před pronájmem je samozřejmé možné se domluvit na předchozí prohlídce prostor.