Reference

"Chtěl bych Vám poděkovat za neskutečný požitek a prožitek ze včerejší večerní jogy. Do včerejšího dne jsem si dost dobře neuměl představit co vlastně jóga je. Váše lekce mě velmi zaujala a líbíla se mi. Když jsem včera odcházel, byl jsem úplně mimo (ale krásně mimo, jiná galaxie), nemohl jsem najít klíče od auta, telefon a takové ty drobné každodenní potřeby. Prostě uvolnění celého vnitřního člověka. Vy samotná, jste podle mě obrovsky silná pozitivní osoba, která umí rozdávat radost ostatním a energii." M. L.

"Po delší nucené zdravotní přestávce jsem hledala lekcí jógy, kterou bych zvládla. První hodina - já odcházela usměvavá, spokojená, šťastná. Přivítala mě velmi milá, usměvavá lektorka, nabitá pozitivní energii, která tryská do jógového sálku. Na Vaše hodiny se těším celý týden, jsem moc ráda, že se naše cesty spojily. Velmi si Vás vážím a děkuji za ně." X. K. 

"Úžasné jógové lekce lektorky Jitky, která je vede s láskou a provází v navádění pozic během celé doby (a přitom nerušeně) jak vizuálně, tak kouzlem svého hlasu. To je vždy neskutečný zážitek. 💜 Lekce jsou balzámem pro duši a vzpruhou pro tělo. Děkuji ti za ně a všem doporučuji. 💜 Jen se bojím, že při tom návalu nových jógových nadšenců, se pak nebude dostávat místo pro nás již jógující. 🙈 Ale tak to má být.. 😉✌🏻" S. H. 

"Jóga se srdcem a ze srdce... mám podezření, že lektorka je kouzelná víla... 🧘‍♀️🧚‍♀️🧝‍♀️🙏 " M. J. 

"Úžasný jógový zážitek se skvělou lektorkou a úžasnou energií. Doporučuji!"J. K. 

"Skvělá atmosféra a neskutečný zážitek! Doporučuji všem!!!!😍" M. S. 

"Skvělé hodiny jógy s příjemnou energií, mohu jen doporučit 🙏 Oceňuji lidský, profesionální a zároveň přátelský přístup milé lektorky Jitky ☀️ " 

"Úžasná lektorka joginka! Lekce s ní jsou dokonalé po všech stránkách!" M. U. 

"Nejúžasnější lekce jógy, co jsem zažila, vedené srdcem, pozdvihující duši🙏🏻 " N. H.

"Paní Jitka je Sluníčko a její lekce jsou balzámem pro tělo i duši👍" J. M. 

S velkou pokorou přijímám vaše ocenění a dodám snad jen to, co ode mě tak často slýcháte i na lekcích: "Já jsem jen průvodce, tvůrci vašich krásných jógových prožitků jste ale jen vy sami".